WARZYWA I OWOCE

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór warzyw. Zarówno sezonowych jak i tych dostępnych cały rok. Wartością naszej firmy jest zagwarantowanie najlepszej jakości oraz świeżości naszych produktów.

Firma FruttiCo jest zlokalizowana w regionie proszowickim. Dzięki żyznym czarnoziemom jest to urodzajna kraina rolnicza.

Warzywa

Nasze warzywa pochodzą bezpośrednio z pola uprawnego. Ścinane są tego samego dnia, którego przygotowywany jest transport dla klienta.
Przygotowujemy produkt, który pochodzi od lokalnych rolników. Każdy dostawca zobowiązany jest do dokładnego nadzoru jakości oraz świeżości produktu.

Jabłka

W naszych komorach chłodniczych dopasowujemy odpowiednią temperaturę aby zapewnić świeżość przez dłuższy czas.

Warzywa w naszej ofercie

Logistyka

Dysponujemy własną bazą logistyczną. Od początku funkcjonowania firmy dążymy do posiadania najnowocześniejszych środków transportu. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług naszym klientom gwarantujemy szybki i bezpieczny transport.

Pakowanie i konfekcja:

Pakowanie i konfekcjonowanie odbywa się w naszym specjalnie przygotowanym magazynie, wyposażonym w nowoczesne linie produkcyjne. Dzięki temu możemy zagwarantować, że produkt będzie starannie przygotowany. Daje nam to możliwość dostosowania się do potrzeb klienta.

Oferujemy różne typy opakowań w zależności od wyboru naszych klientów. Nasza firma jest w stanie dostosować się do wymagań odbiorcy, dotyczących sposobu pakowania (drewniane lub tekturowe opakowania, klips, siatka itd.)